Wisła Płock zremisowała 1:1 z GKS-em Katowice.

Co się stało?

Mecz był bardzo trudny, między innymi z powodu dużego wysiłku we wtorek w pucharze, a do tego podróż. Były mimo to momenty bardzo dobre dla nas i dla przeciwnika. Zdecydowaliśmy się oddać piłkę GKS-owi i szukać szybkiego ataku.

Dlaczego to jest ważne dla Wisły Płock?

Trener Mariusz Misiura skomentował mecz i stan drużyny. Wisła Płock ma 17 punktów w tabeli Ekstraklasy. To jest duma, niesamowity wynik. My się już czujemy niezadowoleni, a moje słowa po meczu były takie, że jestem dumny, bo ja tak łatwo nie zapominam, gdzie byliśmy jeszcze 15-16 miesięcy temu.

Co dalej?

Wisła Płock grająca w Ekstraklasie ma przed sobą kolejne spotkanie z Lechią Gdańsk. Trener Mariusz Misiura już myśli o następnym meczu. Popełnił błąd, ale Rafał Leszczyński jest jednym z nas i nigdy nie ma u nas indywidualnego rozliczania. Pamiętam jego świetną interwencję w Częstochowie, która dała nam punkty, więc od Rafała rozpocznę ustawianie składu na kolejne spotkanie